Montáže průmyslových vrat

Pokud potřebujete vrata do náročného provozu s vysokým zatížením, můžeme Vám nabídnout kvalitní německé výrobky značky Hörmann a odbornou montáž průmyslových vrat v mnoha variantách včetně pohonů a nejrůznějších typů ovládání. Zaměření vrat probíhá u zákazníka. Montáž může být přizpůsobena požadavkům zákazníka aby nedošlo k přerušení výroby. Po provedení montáže zaškolíme obsluhu vrat, můžeme také nabídnout pravidelné servisní prohlídky včetně vylepení kontrolních nálepek, které jsou vyžadované pro bezpečnostní předpisy. Samozřejmostí je také rychlý servis.

Průmyslová sekční vrata

Průmyslová vrata jsou vyrobena tak, aby splňovala nejvyšší nároky na životnost a bezpečnost vrat v intenzivním provozu. Lamely vrat jsou vyráběny z ocelového plechu a vyplněny tvrdou PU pěnou. K dispozici je celá řada různých kování vrat, aby se vrata maximálně přizpůsobila podmínkám provozu. Celý systém je doplněn kvalitními pohony Hörmann, které jsou schopné pracovat i 100% dobu provozu. Standardně používané pružinové agregáty pro 25.000 cyklů lze zvýšit na 50.000 cyklů zavření a otevření vrat. Vrata za základní cenu v deseti barevných provedeních s množstvím variant prosklení a řízení vrat dálkovými ovladači, radarem, indukční smyčkou,..

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata najdou uplatnění všude tam, kde je potřeba optimalizovat tok materiálu ve výrobě a jsou opravdu rychlá až 1,5 m/s. Nábal vrat v několika barevných provedeních za základní cenu. Pohony vrat využívají frekvenční měnič což je šetrné k vratovému zařízení a zvyšuje tak jeho životnost. Samozřejmostí je světelná mříž integrovaná v zárubni – je tedy hlídán celý prostor vrat. Další specialitou firmy Hörmann je spodní profil vratového křídla Anticrash který se po najetí do vrat snadno zavede zpět a vrata dále fungují. K dispozici je opět celá řada příslušenství a ovládání vrat.

Průmyslová rolovací vrata

Jednoduchost a robustnost jsou základní znaky rolovacích vrat Hörmann. Vrata je možné instalovat všude, kde je k dispozici málo místa, pro zasunutí sekčních vrat. Vrata jsou vyráběna jako izolovaná z ocelového nebo hliníkového plechu vyplněného PU pěnou, nebo jako jednostěnná ocelová nebo hliníková vrata. Jako něco navíc je zde nabízen ZAK systém, který posouvá navíjející hřídel a šetří tak nábal vrat a maximálně zvyšuje životnost vrat, také zde je možné vybírat z celé řady příslušenství a ovládání vrat.

Dále nabízíme

Hörmann

Jsme autorizovaným partnerem značky Hörmann - www.hormann.cz

Hörmann.cz

Jsme i na Facebooku