Další služby

Montujeme také vnitřní, univerzální, vchodové, protipožární dveře a vrata, které splňují nejnáročnější požadavky zákazníků. Samozřejmostí je také dodání a montáž pohonů se zárukou minimálně 5 let pro všechny typy vrat a bran (křídlová, posuvná). K těmto pohonům nabízíme celou řadu ovládacích prvků jako jsou např. dálkové ovladače, kódovací klávesnice atd. Pro detailnější nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Univerzální vnitřní dveře

Hörmann vyrábí také řadu víceúčelových dveří, které jsou použitelné jako například sklepní nebo vedlejší dveře. Tyto dveře jsou vždy potažené plechem, což zvyšuje jejich odolnost. K dostání jsou v mnoha barevných variantách a prosklení, včetně folíí dřevodekor. Další výhodou u těchto cenově dostupných dveří je i to, že se dají objednat i v normalizovaném rozměru klasických českých ocelových zárubní – lze jimi tedy snadno nahradit stávající „papírové“ dveře české výroby.

Vchodové dveře

Hörmann vyrábí několik řad vchodových dveří, které se liší zejména tepelnou izolací a také materiálovým složením. Vždy se však jedná o robustní dveřní prvek s hliníkovou zárubní a vícečetným uzamčením s množstvím volitelného příslušenství. (Elektrozámky, madla a klikové sestavy, boční díly a nadsvětlíky,..). Na přání je možné zvýšit odolnost dveří na úroveň RC2. Dveře jsou vždy stabilní, bez jakéhokoliv prohýbání známého například u plastových dveří a opět naprosto těsné, díky dvojitému celoobvodovému těsnění. O kvalitě vypovídá záruka 10 let. Dveře mohou být provedeny v množství designových variant tak, aby splnily nejnáročnější očekávání zákazníků.

Protipožární dveře a vrata

Hörmann vyrábí celou řadu protipožárních dveří a vrat křídlových i posuvných ve všech třídách požární odolnosti, ke kterým jsou samozřejmě k dispozici potřebné certifikáty. Tyto dveře jsou v zásadě dodávány v základní barevné úpravě práškovou barvou v odstínu šedobílá RAL 9002. Je možné dodat celou řadu příslušenství samozavírače, prosklení, panikové zámky, atp.

Pohony vrat a bran Hörmann

Hörmann jako jediný výrobce vrat vyrábí také pohony pro všechna vratová zařízení – vše je tedy z jedné ruky – to znamená perfektně sladěno. V privátní oblasti jsou nabízeny 2 varianty stropních pohonů pro:

  • Výklopná vrata
  • Sekční vrata
  • Sekční boční vrata

Základní model je Promatic – jednoduchý kvalitní pohon s možností připojení základního příslušenství a s dvoukanálovým dálkovým ovladačem.

Supramatic – rychlý pohon, který otevírá vrata 2x rychleji než běžné pohony s mnoha přídavnými funkcemi a množstvím možného příslušenství. Dodáván je s čtyřkanálovým dálkovým ovladačem s funkcí dotazu na polohu vrat, kdy zákazník může jednoduše zjistit, zda jsou vrata garáže zavřená (například z obýváku)

Supramatic P – stejně rychlý jako Supramatic, silný pohon pro velká a těžká vrata.

Bránové pohony

Rotamatic, Rotamatic P a Rotamatic PL - pro křídlové brány v jedno i dvojkřídlém provedení. Pohon pro každou stavební situací s možností připojení mnoha příslušenství a mnoha funkcí – například funkce průchozího křídla, kdy se vrata nemusí otevírat celá, ale pouze jedno křídlo pro průchod osob. Pohony jsou vyrobeny z kvalitního materiálu (nerez, hliník litý pod tlakem) standartně čtyřkanálové dálkové ovládání.

Lineamatic bránový pohon pro posuvné brány, pohon pro pojezdné nebo samonosné brány v několika variantách podle velikosti a váhy vrat. Tělo pohonu je z kvalitní tlakově lité slitiny s odblokováním pohonu pro případ výpadku proudu standardně s čtyřkanálovým ovladačem.

Záruka 5 let na všechny pohony.

Ovladače Hörmann

Veškeré ovladače Hörmann jsou kompatibilní se všemi pohony, takže zákazník může jedním například čtyřkanálovým ovladačem ovládat až čtyři vratové systémy. Ovladače jsou nabízeny ve více variantách, např. ovladač do zapalování. Pomocí ovladače je také možné zkontrolovat jsou-li vrata zavřená nebo otevřená.  

Dále nabízíme

Hörmann

Jsme autorizovaným partnerem značky Hörmann - www.hormann.cz

Hörmann.cz

Jsme i na Facebooku