Montáže garážových vrat

Pokud ubažujete o koupi garážových vrat, doporučujeme si připravit nejen rozměry otvoru, ale také barevné provedení. Existují různé varianty garážových vrat. Detailnější popis naleznete níže. Na základě Vašich požadavků vypracujeme zdarma cenouvou nabídku na míru. Po odsouhlasení cenové nabídky zákazníkem, zaměříme vrata přímo u Vás na stavbě. Následuje objednání vrat ve výrobním závodě v Německu. Po zhruba dvou až šesti týdnech jsou vrata připravena k montáži. Ve Vámi zvoleném termínu provedeme odbornou montáž Vašich vrat a seznámíme Vás s obsluhou. 

Výklopná vrata

Jednoduché a cenově příznivé řešení pro garáže bez vysokých nároků na těsnost a izolaci. Buď jako ručně ovládaná vrata, nebo je možné osadit pohonem vrat Hörmann se všemi možnostmi ovládání pohonu – také jako AKU nebo solární zdroj energie pro garáže bez zdroje elektřiny.

Vrata vynikají svojí jednoduchou a účelnou konstrukcí bez nároků na údržbu. Také šetří prostor v garáži a před ní (otevírají se jako celá plocha pod strop garáže). Možné dodat také jako provedení rám vratového křídla, které si obloží stavebník například dřevěnou výplní, také s integrovanými dveřmi vrata až do rozměru 5000x2750 mm. Základní provedení barva uvnitř i zvenčí vrat je bílá RAL 9016 nebo hnědá RAL 8028. Další barevné provedení jsou za příplatek samozřejmě možné.

Privátní sekční vrata

Dnes nejčastěji montovaná vrata v mnoha variantách, která jsou u firmy Hörmann dovedena k dokonalosti a chráněna řadou patentů.

  1. Bezchybné utěsnění a izolace garáže. To celé díky kvalitnímu těsnění na zárubni i mezi sekcemi vrat.
  1. Bezpečné. Díky vyspělé technice nikde nehrozí sevření prstů a také díky jemnému nastavení pohonů a bezpečnostních prvků nehrozí prakticky žádné zranění osob.
  2. Skvělý design. Několik možností členění povrchu vrat. Drážky „S“, „M“, „L“, „D“, „T“ a designové prvky z nerezové oceli, uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Je možné vybírat z několika variant struktury a barvy povrchu – folie s imitací dřeva, zvýhodněné barevné odstíny, barva RAL.
  3. Integrované dveře. Jako plnohodnotné dveře bez prahu dokonale plní funkci dveří včetně „brano“ –samozavírače.
  4. Prosklení vrat v mnoha variantách.

Vrata se standardně montují za otvor v garáži – lze je samozřejmě osadit i přímo do otvoru pokud to vyžaduje stavební situace. Vrata neomezují prostor před garáží a v garáži. V otevřeném stavu jsou pod stropem.

Boční sekční vrata

Tyto vrata jsou možností, pokud musí být strop v garáži volný – vrata se otvírají do boku podél boční stěny garáže. Lze také využít funkci „částečné otevření vrat“, kdy se vrata pootevřou po stisknutí madla, nebo na impuls asi o 1 m pro volný průchod osob. Nouzové otevření zevnitř garáže například při výpadku elektrického proudu je samozřejmě možné. Barevné a estetické provedení vrat je stejné jako u vrat sekčních.

Rolovací vrata Rollmatic

Nabízí řešení tam, kde v garáži musí být volný strop, nebo není místo pro otevření vrat. Lze namontovat i jako vnější vrata na vnější stěnu garáže tam, kde v garáži není žádné místo nebo chybí nadpraží. Vrata nemohou nabídnout takovou těsnost a izolaci jako sekční vrata. Zárubně i lamely vrat jsou vyhotoveny z hliníkového plechu, lamely jsou vyplněny polyuretanovou pěnou a zevnitř i zvenčí opatřeny nátěrem (nebo speciálním nátěrem DECOPAINT-jako imitace dřeva), nebo fólií dřevodekor. Vrata jsou dodávána s pohonem Hörmann , lze je dodat i jako ručně ovládaná vrata.

Dále nabízíme

Hörmann

Jsme autorizovaným partnerem značky Hörmann - www.hormann.cz

Hörmann.cz

Jsme i na Facebooku