VS Montáže - O firmě

VS Montáže - O firmě

Jako rodinná firma se od roku 1995 zabýváme zámečnickou výrobou, a to zejména výrobou vrat, bran, branek, oplocení, různých mříží a dalších prvků z oceli. V roce 2009 jsme zahájili spolupráci s firmou Hörmann a stali se autorizovaným prodejcem této světové německé značky - předního výrobce garážových vrat pro privátní i průmyslové použití.

Jako autorizovaný prodejce nabízíme odborné poradenství při výběru nejvhodnějšího řešení pro konkrétní stavbu. Realizace zakázky probíhá od zaměření ve stavbě, přes odbornou montáž, až po rychlý a cenově výhodný servis všech Hörmann produktů – jsme totiž ve vaší blízkosti. Ucelenou řadu produktů si může zákazník také prohlédnout v naší vzorkovně.

Kontaktujte nás

Firma Hörmann

Firma Hörmann vyrábí celou řadu produktů, jako například výklopná garážová vrata, sekční vrata, rychloběžná vrata, posuvná vrata, protipožární vrata, dále též celou řadu pohonů, jak pro průmyslová i privátní vrata a brány. Včetně AKU a solárních řešení pro každou situaci. Dnes je již samozřejmostí ovládání všech pohonů různými dálkovými ovladači, kódovacími klávesnicemi, ale také transpodéry a prstovými skenery.

Německá kvalita

Nabízíme též ovládání přes GSM ( mobilními telefony ), nebo nově přes internet chytrými telefony nebo tablety. Veškeré tyto produkty jsou vyráběny v Německu a chrání je celá řada světových patentů. Hörmann vyrábí také celou řadu vchodových, univerzálních, vnitřních a protipožárních dveří všech tříd požární odolnosti. U vchodových dveří je možné zvětšení odolnosti dveří tak, aby splňovaly třídu odolnosti RC2, často vyžadovanou pojišťovnami při pojišťování domácností.

Hörmann

Jsme autorizovaným partnerem značky Hörmann - www.hormann.cz

Hörmann.cz

Jsme i na Facebooku